Vēlaties pasūtīt kvalitatīvas un pievilcīgas veidlapas?

Veidlapas drukājam gan lielās, gan mazās tirāžās. Ja Jums nav veidlapas grafiskā dizaina vai maketa, mēs Jums to izveidosim. Veidlapas drukājam kvalitatīvā digitālajā drukā vai uz ofseta drukas iekārtas. Piedāvājam arī plašu veidlapu papīru klāstu, arī paškopējošo veidlapu papīru. Veidlapas izgatavojam 1 līdz 3 darba dienu laikāno pasūtījuma pieņemšanas brīža. Izdevīgākā veidlapu cena bieži vien veidojas no iespējas apvienot vairākus pasūtījumus vienā drukas darbā, tāpēc, pasūtot veidlapas pie mums, Jūs vienmēr iegūsiet izdevīgākos veidlapu drukas piedāvājumus.

 

Standarta A4 veidlapu izgatavošanas izmaksas - cenas:

  • 100 pilnkrāsu standarta A4 veidlapas: ~ 20,00 Ls;
  • 500 pilnkrāsu standarta A4 veidlapas: ~ 50,00 Ls;
  • 1000 pilnkrāsu standarta A4 veidlapas: ~ 70,00 Ls;
  • Veidlapu grafiskā dizaina un maketa izveide: ~ 10,00 Ls;
  • Par cenām un termiņiem vienmēr varam vienoties;
  • Cenas norādītas bez PVN.

 

Drukas veidi, kādos drukājam veidlapas:

  • Ofseta druka - izdevīgi no 1000 veidlapām, pilnkrāsu, kvalitāte augsta;
  • Sietspiede - optimālais ir 100 veidlapas, krāsu daudzums sadārdzina, kvalitāte augsta;
  • Digitālā druka - optimālais ir 100, bet var arī vienu veidlapu, pilnkrāsu, kvalitāte vidēja.

 

Veidlapu grafiskais noformējums un pielietojums?

Firmas veidlapas ir nepieciešamas katram uzņēmumam - tās izmanto komercpiedāvājumu un līgumu sastādīšanai, lietišķajai sarakstei, grāmatvedībā u. tml. Veidlapa var radīt labu iespaidu par uzņēmumu un tā pieeju savai etiķetei, tās noformējums palīdz veidot labvēlīgu tēlu Jūsu firmai. Veidlapas dizains jāveido tā, lai veidlapa atspoguļo Jūsu uzņēmuma identitāti. Jāņem vērā to, ka veidlapas tiks iesietas un liktas mapēs. Dokumenta teksta aizsargāšanai jāatstāj šādas ar pamatinformāciju neapdrukātas malas: augšējā – 20 mm, apakšējā – 25 mm, kreisā – 30 mm, labā – 15 mm. Uz veidlapas noteikti jābūt uzņēmuma logo. Tradicionāli uz kompānijas veidlapas tiek attēlots kompānijas logo, bankas rekvizīti, licences numuri, liecības, kontaktinformācija. Jūs varat tās drukāt uz dizaina papīriem, taču jāņem vērā papīra piemērotība dažādiem printeriem. Veidlapas parasti tiek drukātas uz 60 - 120 g/m2 paškopējošā, ofseta vai biroja papīra. Veidlapas izmērs parasti ir A4 - 210 x 297 mm. Veidlapas stūrīšu noapaļošana ir labs veids, kā papildināt veidlapas dizainu.

 

Ja Jums ir nepieciešamība pēc skaistām un pievilcīgām veidlapām, ja plānojat tās pasūtīt, ja meklējat labākos risinājumus – izskatiet arī mūsu piedāvājumu, mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt! Poligrāfija, veidlapu grafiskais dizains, maketēšana un druka ir mūsu darbiņš.