Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs, tāpēc mēs vēlamies, lai jūs iepazītos ar šīs vietnes privātuma politiku. Privātuma politika regulē www.skalas.lv paņēmienus, kādā veidā mājas lapā tiek iegūta, glabāta un izmantota lietotāja informācija, kad tiek apmeklēta šī vietne. Mēs rūpējamies par lietotāju datu drošību, uzņemamies pilnu atbildību par katra apmeklētāja privātumu, kā arī darām visu, lai iegūtā lietotāja informācija būtu aizsargāta.

 

  1. Jebkura veida informācija, kas par vietnes lietotāju tiek iegūta, tiek izmantota tikai www.skalas.lv uzturēšanas vajadzībām, kas sevī ietver portāla datu apstrādi, uzlabošanu, datu analīzi. Visa iegūtā informācija ir konfidenciāla un netiek izpausta trešajām personām.
  2. Jebkura veida informāciju, ko lapas apmeklētājs uzskata par vajadzīgu nodot mums (komentāri, ieteikumi vai sūdzības), tiek izmantota tikai un vienīgi vietnes pilnveidošanai, trešajām pusēm šī informācija netiks izpausta.
  3. Lai analizētu mājas lapas apmeklētību, uzlabotu vietnes ātrumu un izvairītos no tehniskām kļūdām, mēs izmantojam programmas Google Analytics, kas savu funkciju veikšanai izmanto sīkdatnes jeb “cookies” failus, kas tiek ievākti brīdī, kad lietojat mūsu mājas lapu. Katram interneta lietotājam ir iespējas atslēgt šo funkciju savā pārlūkā, tomēr jāņem vērā, ka tādā gadījumā var tikt traucēta pilnvērtīga mājas lapu apmeklēšana. Lietotāja mājas lapas apmeklēšana apliecina privātuma politikas akceptēšanu, nepiekrišanas gadījumā šī vietne nekavējoties ir jāpamet.
  4. Mūsu vietne nesaglabā informāciju par lietotāju IP adresēm, tomēr šo informāciju saglabā serverī, kuru izmantojam. Tā kā mājas lapas administrācijai nav pieeja šai informācijai, tad mums nav iespēju identificēt lapas lietotāju. Atbilstoši likumdošanai vajadzības gadījumā varas iestādes var pieprasīt informāciju no serveru uzturētājiem, lai iegūtu personīgo informāciju, kas ļaus identificēt vietnes apmeklētājus, lai sameklētu personu, kas veikusi noziedzīgu darbību.
  5. Gadījumos, kad lietotājs ar vietnē ievietotās saites palīdzību nonāk citā mājas lapā, kurā darbojas trešās puses privātuma politika. Mēs šīs nevaram ietekmēt šīs vietnes darbību un nenesam atbildību par tās darbību, tāpēc lietotāja paša atbildībā ir tas, vai turpināt apmeklēt trešās puses mājas lapu.
  6. Vietne www.skalas.lv ir tiesīga veikt izmaiņas privātuma politikā, publicējot to jaunā redakcijā, izmaiņas stājas spēkā publicēšanas brīdī.