Dzīves pavērsieni mēdz būs dažādi un naudas grūtības var piemeklēt ikvienu no mums. Šādos brīžos svarīgi ir apzināties visas iespējas kur aizņemties nepieciešamos līdzekļus. Daudzi no mums meklē finansiālu atbalstu un aizņemas no draugiem, citi – no radiem vai paziņām vai vēršas pēc palīdzības bankās. Bet ļoti daudzi Latvijas iedzīvotāji pašlaik izvēlas pieteikties un saņemt naudu no ātro kredītu kompānijām. Jāatceras, ka šie aizdevumi tiek izsniegti tikai pilngadīgiem Latvijas Republikas pilsoņiem. Nebanku kreditēšanas kompānijas atšķirībā no banku sniegtajiem pakalpojumiem piedāvā pirmo aizdevumu bez komisijas maksas - tas ir pirmais kredīts bez procentiem un bez ķīlas. Ja klients aizņemas pirmoreiz šī iespēja ir īpaši izdevīga, jo nav jāmaksā ne papildus procentu maksa, ne maksa par aizdevuma noformēšanu, izņemot maksu par konta identificēšanu.

Turklāt klientam nav jāuztraucas par formalitātēm, jo kompānijas nepieprasa uzrādīt izziņas no darba vietas, kā arī nav nepieciešams iesniegt ķīlas vai meklēt galvotāju. Klientam ir vajadzīgs mobilais telefons, interneta pieslēgums un bankas konts jebkurā no Latvijas bankām. Bet pats galvenais – potenciālajam klientam nepieciešami stabili ikmēneša ienākumi. Jāatceras, ka nereti klientiem tiek izsniegti aizdevumi arī tad ja debitors saņem ikmēneša pabalstu vai stipendiju. Ja citi ienākumi ļauj klientam atmaksāt aizdevumu termiņā – pirmais kredīts bez maksas jeb kā to sauc Polijā - darmowa pożyczka przez internet, visbiežāk tiks piešķirts. Jāatceras, ka pastāvīgi ienākumi ir galvenais nosacījums bezmaksas aizdevuma piešķiršanā, tāpēc klientam ir jābūt pilnībā pārliecinātām par ienākumu stabilitāti un biežumu. Vēl svarīgs nosacījums ir tas, lai potenciālajam klientam nebūtu sabojātas kredītvēstures, jo pretējā gadījumā aizdevums var tikt atteikts. Tāpēc pirms aizņemties klientam jābūt bez parādsaistībām citās kompānijās, jo visa informācija tiek saglabāta datubāzēs 10 gadus un jebkura kompānija pirms aizdevumu piešķiršanas šiem datiem var piekļūt un pārbaudīt klienta parādsaistības un kredītvēsturi. Tāpēc arī klienta kredītvēsturei ātrā kredīta saņemšanas procesā ir ļoti svarīga nozīme.

Pieteikšanās pirmajam bezmaksas kredītam:

Lai pieteiktos pirmajam bezmaksas kredītam internetā visbiežāk izvēlētās kompānijas mājas lapā ir jāaizpilda reģistrācijas anketa un naudas pieprasījums tiks izskatīts 10 – 15 minūšu laikā no kredīta pieteikuma brīža. Pozitīvas atbildes gadījumā klients naudu visbiežāk saņem nekavējoties vai dienas laikā. Ja klientam un kompānijai ir atšķirīgas bankas naudu klients visbiežāk saņems vēlāk. Gadījumos, ja klients aizdevumam piesakās pēc izvēlētās kompānijas darba laika – aizdevuma pieteikumu kompānijas darbinieki izskatīs nākamās darbadienas rītā. Jāpiebilst, ka kompānijas strādā bez brīvdienām - jebkurā vajadzīgā dienā un laikā klients var saņemt nepieciešamo aizdevumu.

Ļoti svarīgi ir atcerēties, ka aizņemoties pirmoreiz klientam visbiežāk nebūs jāmaksā noteiktas procentu likmes, bet ja aizdevums būs nepieciešams atkārtoti – tiks piemērota noteikta aizdevuma procentu likme, tas vairs nebūs bezmaksas aizdevums. Nereti kompānijas saviem klientiem piedāvā gan pirmo, gan piekto aizdevumu bez procentiem. Visbiežāk kompānijas pirmo kredītu piedāvā līdz 350 euro, bet aizņemoties atkārtoti klienta kredītlimits tiek palielināts un debitoram ir iespējams aizņemties lielākas summas. Jāatceras, ka visbiežāk ātrais kredīts tiek izsniegts ar atmaksas laiku no 1 mēneša līdz 1 gadam. Ja klients finansiālu apsvērumu dēļ nevar laikā atmaksāt aizdevumu ir iespējams pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Tomēr jāatceras, ka šis ir maksas pakalpojums. Ja situācija spiež un naudu laikā tomēr nevarat atgriezt, tad atcerieties, ka šāds bezmaksas pakalpojums ir pieejams arī citās kompānijās. Te būs dažas kompānijas, kuras piedāvā šo unikālo iespēju:

  • Pirmais ktredīts bez procentiem no Ondo;
  • Bezmaksas aizdevums no Ferratum;
  • Aizdevums par pliku velti no ViaSMS;
  • OpenCredit u.c.

Vai pirmais bezmaksas kredīts nav lamatas?

Interesanti, ka vairumam cilvēku tā neliekas un viņi bez problēmām izmanto šos pakalpojumus, taču ir arī tādi, kas visur saskata sazvērestības. No vienas puses, pirmais kredītsbez maksas nav par pliku velti, jo ir jāveic reģistrācijas maksa, jā, tikai 1 cents, bet tomēr, tas nokauj to, ka tas ir bezmaksas. Otrs ir tas, ka, ja šis pirmais aizdevums netiek atdots laicīgi, tad cilvēks iekrīt lamatās, kuras to, kas ir kā ir bijies bez procentiem, padara par ļoti neizdevīgu darījumu. Sākumā domas nesas tikai virzienā, kur kāds kaut ko dāvā vai dod par velti, tomēr neveiksmju gadījumā, prāts attopas un cilvēks saprot, ka ir parakstījis attālināto līgumu un piekrīt tam, ka maksās soda nauda par to, ka neatdeva laicīgi paņemto bezmaksas kredītu. Šeit patiešām ir jābūt piesardzīgam un jāsaprot, ka Jums neviens neko nedod bez maksas, tam visam apakšā ir kreditora izmaksas, kuras tas grib ne tikai segt, bet gūt no tā arī peļņu.

Kredītsaistības ir nopietns lēmums ikviena cilvēka dzīvē. Svarīgi ir aizņemties pārdomāti un tikai tad, ja nav citas iespējas kur aizņemties. Pirms aizņemšanās ļoti rūpīgi ir jāizlasa visi aizdevuma līguma punkti un jāpārdomā sava atbilstība nosacījumiem. Nav ieteicams pieteikties bezmaksas aizdevumam, ja neatbilstiet līguma nosacījumiem. Lai nerastos lielas finansiālas problēmas pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāpārdomā gan naudas vajadzība, gan savas atmaksas iespējas, lai pirmais bezmaksas aizdevums nepārvēršas maksas pakalpojumā, kas vilksies kādu laiku kā papildus slogs.

Sāksies rudens – laiks, kad daudzi uzsāk skolas un studiju gaitas, citi sāk strādāt vai dodas ceļojumos. Neatkarīgi no Tavām iecerēm un plāniem – visam ir nepieciešami zināmi līdzekļi. Reizēm līdz gaidāmajai algai vai citiem ienākumiem (īpaši ja nestrādā oficiāli) ir jāgaida? Kā visprātīgāk rīkoties šajā situācijā? Internetā ir pieejami dažādi izdevīgi piedāvājumi kompānijās, kas izsniedz ātros kredītus – iespējams, kāds no piedāvājumiem var Tev palīdzēt aizņemties izdevīgāk. Šoreiz nedaudz pastāstīsim par kredītiem bez komisijas maksas un darbavietas.

Uzreiz jāpiemin, ka šādi kredīti internetā tiek izsniegti tikai pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem. Jāmin, ka ir kompānijas, kas izsniedz aizdevumus tikai no 19 vai 21 gadu vecuma, jo bieži vien jaunieši šajā vecumā vēl nestrādā un bieži aizņemas nepārdomāti un nereti rodas lielas parādsaistības un finansiālas nebūšanas. Jāuzsver, ka potenciālajam kredīta ņēmējam ir jābūt stabiliem ikmēneša ienākumiem. Jāmin, ka ir kompānijas, kas izsniedz kredītus arī tiem, kuriem ir kādi citi stabili ienākumi (pabalsti, stipendijas vai tiek strādāts neoficiāls darbs) – pats galvenais – Jums ir jābūt stabiliem ienākumiem, kas kompānijām ļaus Jums uzticēties uz piešķirt prasīto naudas summu. Jāmin, ka kompānijas nepieprasa  iesniegt ne ķīlu, ne galvojumu vai izziņas no darbavietas. Jums nepieciešams aktīvs bankas konts kādā no Latvijas Bankām, pieeja internetam un mobilā telefona pieslēgums. Ja aizņemsieties 1.reizi daudz kompānijas piedāvā īpaši izdevīgu piedāvājumu – aizdevums tiks piešķirts bez komisijas maksas t.i. Jums nevajadzēs maksāt aizdevuma procentu likmi. Piemēram, Jūs aizņemsieties 50 euro ar terminu 30 dienas.

Pēc kredīta termiņa beigām Jums vajadzēs atmaksāt tieši 50 euro. Papildus netiks pieprasītas nekādas komisijas maksas vai kādi citi rēķini. Aizdevums būs piešķirts bez papildus maksas. Tomēr no 2.aizņemšanās reizes visbiežāk tiek piemērotas aizdevuma procentu likmes, kas vidēji svārstās no 10 – 12%, taču tās var būt arī lielākas, piemēram, ir kompānijas, kurās procentu likme sasniedz 27,5%. Tāpēc pirms aizņemieties – rūpīgi iepazīstieties ar kredīta procentu likmju maksājumiem. Daudzi aizņemas nepārdomāti, jo nemaz nenojauš ka papildus kredīta summai būs jāmaksā noteikts procentu maksājums. Tāpēc bieži vien rodas parādi un tiek sabojātas kredītvēstures, jo klienti gluži vienkārši nespēj atmaksāt lielo procentu maksājumu un kredīta summu. Protams, jāuzsver, ka ir kompānijas, kas saviem klientiem piedāvā īpašu akcijas – piemēram, 5.aizņemšanās reizē kredīta summa tiek piedāvāta bez papildus komisijas maksas. Ja aizņemieties regulāri un esat maksātspējīgs debitors – noteikti izvēlieties šo iespēju.

Aizdevumi internetā steidzamos gadījumos var būt ļoti laba iespēja, kā aizņemties izdevīgāk, ātrāk un ērtāk. Piemēram, salīdzinot ar banku piedāvājumiem kredītu internetā Jūs pozitīvas atbildes gadījumā saņemsiet 10 – 15 minūšu laikā, turklāt šim aizdevumam Jūs varat pieteikties internetā, pat neizejot no mājas. Svarīgi minēt, ka kredītkompānijas internetā strādā bez brīvdienām – 7 dienas nedēļā. Aizdevums būs pieejams ikvienā Jums nepieciešamā brīdī. Galvenais, lai aizņemšanās internetā būtu droša un atbildīga – Jums nepieciešami stabili un atbilstoši ienākumi, kas ļaus kredīta summu atmaksāt bez problēmām. Ļoti svarīgi ir pārdomāt arī aizdevuma nepieciešamību. Esiet atbildīgi un prātīgi aizņemoties internetā!