Interjera dizains, foristika un dāvanu saiņošana

 

Lai savās mājās vai darba vietā justos komfortambli, mājīgi un gūtu iedvesmu nevis nomāktības sajūtu, ir ļoti liela nozīme telpas iekārtojumam, kurā tiek pavadīta lielākā daļa savas dzīves. Daudzi cilvēki ir apveltīti ar lieliskām dizaina spējām, iekārtojot ne tikai savu mājvietu, bet palīdzot arī draugiem. Ja aicinājums uzlabot telpas ir tik liels, iespējams ir vērts apdomāt interjera dizaina kursu apmeklēšanu. Ar šo kursu palīdzību tiks gūtas plašas zināšanas, kuras pasniegs pieredzējuši interjera dizaineri, kā arī savas zināšanas būs iespējams pielietot praktiski. Lai izvēlētajam interjera iekārtojumamam būtu kāds pamatojums nevis tikai sajūtu līmenī izstrādāts projekts, kas patiesībā nemaz nav slikti, ar kursu palīdzību būs iespēja apgūt telpu noformēšanas kompozīciju, krāsu teoriju, dažādu materiālu izmantošanu interjerā, telpu dizaina projektēšanu, maketēšanu, interjera stilu vēsturi un dizaina psiholoģiju, kā arī praktisku projektu izstrādi.

 

Floristika un dāvanu saiņošanas iemaņas ir ļoti daudziem, tomēr ikdienā šīs iemaņas netiek īpaši daudz pielietotas, ja vien tas nav darbs kādā ziedu veikalā vai dāvanu saiņošanas punktā. Šī darba veikšana ir ļoti liels radošuma lidojums. Nav obligāti jākļūst par ziedu veikala īpašnieku, lai pielietotu savu talantu – var izgatavot ziedu pušķus ģimenes locekļiem vai draugiem, kā arī piedāvāt dāvanu iesaiņošanas pakalpojumus. Tomēr, ja ir vēlme savu talantu pielietot profesionālā līmenī, noteikti ir vērts paplašināt savu zināšanu loku ar floristikas vai dāvanu saiņošanas kursiem. Kā jebkurā nozarē, arī floristikā ir savas tendences, jauninājumi, kā arī mainās materiāli un to pielietojums, lai atvieglotu uz uzlabotu darbu. Lai arī cik ļoti patiktu un padotos dāvanu saiņošana, ir pamatzināšanas, ko ir iespējams apgūt, lai ātri un veiksmīgi veiktu savu vaļasprieku vai ikdienas darbu.

 

Interjera dizains, floristika jeb darbs ar ziediem un citiem dabas materiāliem, kā arī dāvanu saiņošana ir ļoti radošs darbs, tomēr bez pamata zināšanām to veikt ir daudz grūtāk. Lai sagatavotos aktīvajām sezonām, kad šie pakalpojumi būs vairāk pieprasīti, noteikti ir vērts klusākā sezonā pilnveidot sevi, atklājot jaunumus savā radošajā sfērā. Nereti floristikas kursi iekļauj sevī dāvanu saiņošanas apgūšanu, kā rezultātā ir iespējams apgūt papildus zināšanas. Florists nenodarbojas tikai ar ziedu pušķu gatavošanu. Labam floristam darbs būs nodrošināts visu cauru gadu, jo ir iespēja izgatavot ne tikai dažādas ziedu kompozīcijas uz dažādiem svētkiem un pasākumiem, bet arī veidot dažādas kolāžas, dekorēt skatlogus, noformēt telpas kāzām, dzimšanas dienas ballītēm vai kādiem citiem nozīmīgiem pasākumiem. Noteikti interjera dizainerim būtu interesanti apgūt floristikas pamatus, jo tas noteikti sniegtu vēl plašākas iespējas savā darbā.